ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

​محصول مدنظرت پیدا نشد؟ 
درباره ویژگی‌هایش به ما بگو،
برای تو می‌سازیم.

یک روز زیبا را تصور کن که پر از انگیزه‌ای و آماده‌ای تا برنامه‌ریزی بلند مدت انجام دهی. کجا می‌نویسی؟
جواب معلوم است. دفتر یادداشت شخصی‌ات را برمی‌داری، روی میز کنار چای داغی که ریخته‌ای می‌گذاری. جلد دفتر یادداشت همان شخصیتی را نشان می‌دهد که همیشه دوست‌داشتی. تن‌تن و میلو انگیزه‌ت را چندپله بالاتر می‌برد و یادآوری می‌کند که جستجوگری بخش جدا نشدنی شخصیت توست.

برای ثبت سفارش، چه توضیحاتی به ما بیشتر کمک می‌کند؟

۱. چه ابعادی برای استفاده‌ت مناسب است؟
۲. چه استفاده‌ای از چهل‌برگی داری؟
۳. در چه فضاهایی از چهل‌برگی استفاده می‌کنی؟
۴. دوست‌داری چهل‌برگی‌ت چندبرگ باشد؟
۵. جلد سخت می‌پسندی یا جلد نرم؟
۶. تم مورد علاقه‌ات برای طراحی چهل‌برگی چیست؟
۷. کاغذ خاصی مدنظرت هست؟
۸. صحافی دست‌دوز می‌پسندی یا منگنه؟
۹. برای صحافی دست‌دوز، نخ نازک می‌پسندی یا شمعی و ضخیم؟
۱۰. می‌توانی از بین محصولات عین، نمونه مشابه به آن‌چه نیاز داری پیدا کنی؟


*//حرفت را به من بگو//*

حالا می‌خواهم شب غمگینی را تصور کنی. پناه برده‌ای به تخت و مغزت از هجوم افکار سوت می‌کشد.
دلت می‌خواهد کسی کنارت باشد تا همه‌ی حرف‌ها و اسرارت را به او بگویی و بعد با زدن یک دکمه کاری کنی که فراموش شود. برای موقعیتی که نیاز داری با خودت خلوت کنی، دفتر یادداشت بهترین همدم است. دفتر یادداشت را برمی‌داری و روی جلد، همان شعر همیشگی را می‌بینی؛ لبان فراموشی به خنده باز خواهد شد...
نوری در تاریکی قلبت سوسو می‌زند. شروع میکنی به نوشتن و دقایقی بعد میبینی آرام‌گرفته‌ای و سرت سبک شده‌است.
هر چه گفتم را به یاد داشته باش و همراهم بیا...

هر چه گفتم را به یاد داشته باش و همراهم بیا...
بیا تا سال‌ها بعد. چندسالت شده؟ ۳۰ سال؟ ۵۰ سال؟ ببشتر؟
فکر کن سراغ کمدت رفته‌ای و دنبال یک سند می‌گردی که یک دفعه چشمت به همان دفتر یادداشت می‌خورد. همان شعر که آرامش قلبت بود. دفتر یادداشت را برمی‌داری و برمی‌گردی به سال‌ها قبل. به آن شب سخت. به آرزوهایی که بخشی از آن در دستانت است و بخشی را هم از یاد برده‌ای. صفحه‌ای پاره شده‌است. دلیلش خاطرت نیست. 
لابه‌لای دفتر چند صفحه چروک شده‌اند. عطر آن روز بارانی دانشگاه شامه‌ات را پر می‌کند و همه احوالات آن سال‌ها زنده می‌شود.
کدام حافظه دیجیتال می‌تواند چنین کاری کند؟

چرا خرید یک دفتر یادداشت مهم است؟

راستی چرا ما به انتخاب دفتر یادداشت مناسب کم‌تر توجه می‌کنیم؟ البته شاید تو جزو کسانی باشی که محصولات آماده فروشگاهی هیچ‌وقت راضی‌ات نمی‌کند. به این موضوع فکر کرده‌ای که دفتر یادداشت شخصی همیشه همراه توست و انتخاب آن به اندازه انتخاب سبک پوشش می‌تواند مهم باشد؟ خیلی از ما برای انتخاب لباس وسواس زیادی به خرج می‌دهیم؛ چرا وقتی پای انتخاب دفتر یادداشت روزانه می‌رسد این وسواس را نداریم؟ مخصوصا در شرایطی که می‌توانیم از قطع و تعداد صفحات گرفته تا رنگ و طرح روی جلد را سفارشی‌سازی کنیم؟ بله همین است. تو می‌توانی کاغذ دلخواه خودت را با ابعاد کاربردی سفارش دهی؛ تصمیم بگیری دفتر یادداشت چند برگ می‌خواهی و جنس جلد دفترت چه چیزی باشد. درباره رنگ و طرح هم می‌توانی انتخاب کنی؛ حتی مدل صحافی را شخصی‌سازی کنی.
دفتر یادداشت همان چیزی‌ست که محرم اسرارت است. می‌تواند خاطرات را از خطر فراموشی نجات دهد. در برنامه‌ریزی روزانه، تجمعی از تیک‌های خورده و نخورده‌است. شبیه به کارنامه اعمال!‌ دفتر یادداشت همان چیزی‌ست که آموخته‌هایت را بهش می‌سپاری. ایده‌های ناخوانده‌ای که برای لحظاتی مهمان ذهنت است، در یک دفتر یادداشت ماندگار می‌شود. فضای نامحدودی‌ست که به مغز شما اجازه کشف خلاقیت‌های جدید را می‌دهد و در نهایت جایی برای ثبت و نگهداری دست‌خط منحصربه‌فرد توست.
حالا درباره دفتر یادداشت مورد علاقه‌ات فکر کن. همه مواردی که گفتم را در نظر بگیر و هر آیتم را از آن خودت کن. هر جا انتخاب برایت سخت شد می‌توانی از ما کمک بگیری.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش